Біосферні поселення –
національна ідея
народжена в Україні -
наступний крок еволюції
Людини та Людства.

Дізнатися більше

Національна ідея Украіни
Краса українських карпат


  Тим, хто серцем і духом з Україною.
  Шановне панство!
  Із радістю та гордістю представляємо вашій увазі світовий тур «Біосферні поселення- Обійми світу», що несе світові українську національну ідею

Біосферні поселення – національна ідея народжена в Україні - наступний крок еволюції Людини та Людства.


  Цим проектом ми ставимо собі за мету:

    -розповсюдити нову загальнонаціональну ідею України, яка вирішує сьогоднішні проблеми і України і людства, та відповідає основним вимогам ООН, щодо стійкого розвитку.

    -Привернути увагу світових спільнот до України та показати світові, що ми можемо експортувати не тільки робочу силу та сировину, а й загальносвітові концепції розвитку.

    -Отримати підтримку світової спільноти, заради кращого життя українців.

    -Зняти документальний фільм, щоб показати українцям, існуючи по всьому світові сталі спільноти (екопоселення, органічні ферми, пермакультурні центри). Бо в Україні, станом на 1 січні 2018 року, немає ЖОДНОЇ СТАЛОЇ СПІЛЬНОТИ.


  Ми очікуємо від вас максимальної співпраці та допомоги у реалізації цього проекту.

    По перше, розповсюдження інформації щодо проекту в ЗМІ. (нажаль в Україні 100% ЗМІ належать олігархам та реалізують їхні інтереси)

    По-друге фінансової участі у проекті, як безпосередньо вашої, так і тих фондів, що готові підтримати проект, пов'язаний із національною свідомістю українців, сталим розвитком, екологією, подоланню бідності, нерівності, голоду, збереженню Природи та зменшенню вуглецевого сліду людства.

    По-третє це безпосередня участь у проекті:
  -організація зустрічей
  -оформленні документів
  - пропозиції, поради, побажання, ваше бачення ідей, проектів та дій, які допоможуть Україні і світові подолати кризу і обрати краще майбутнє.


  Ми з нетерпінням чекаємо зворотного зв'язку від вас.
  Напишіть нам! Розкажіть про ваше бачення майбутнього людства і України. Дайте нам знати, коли до вас краще приїжджати. Чим ми можемо бути корисні вам прямо зараз і під час візиту.
  Ми будемо раді будь-якій допомозі, питанням і пропозиціям.
  Приєднуйтесь до проекту! Поширюйте інформацію про проект!


  

Давайте разом розповімо світу, що подальша еволюція людської цивілізації і життя наших дітей, можливо тільки в гармонії з біосферою.

IBDSF МИРОВОЙ ТУР
Объятия Мира

Смотри, какие страны мы посетим
в рамках ГЛОБАЛЬНОГО ТУРА "БИОсферные поселения Объятия мира"